O mně a blogu

Vítej na mém blogu, který se převážně točí okolo knih a filmů. Můj vedlejší koníček je psaní a čtení, proto vznikl tento blog. Na web píšu pod přezdívkou Shadow3 - neptejte se, jak tahle přezdívka vznikla, zkrátka se tak nějak samovolně vyvinula. Ve skutečnosti se ale jmenuji Zuzana, přičemž upřednostňuji zkráceninu Zuzka. Ačkoliv mě baví opravdu hodně psát, nechtěla bych moc pracovat v kanceláři nebo jako novinářka, upřednostnila bych volnější spisovatelskou kariéru, protože jinak mám víc ráda práci v terénu. Chtěla bych se stát veterinářkou, pracovat se zvířaty, případně se zaměřit na koně. A když už jsme u koní, tak koně jsou mojí hlavní náplní volného času, dokonce vlastním jednu úžasnou klisnu arabského koně, se kterou je každý den hned o něco krásnější. Mimo jiné miluju Paříž a celkově Francii i Itálii. Ráda chodím do divadla na zajímavá představení nebo na balet. Kromě jezdectví ráda občas běhám.

Jak vůbec tento web vznikl?
Velkou zásluhu na tom má Terezz, která mě k tomuhle světu přivedla. Jednou zkrátka přišla do školy, že objevila něco senzačního a bylo to. Už předtím jsem se tak trochu věnovala webovým stránkám, ale nikdy předtím jsem nepsala přímo takovéhle články, kde bych se mohla pořádně rozepsat a sdělit své názory ostatním.

S kým spolupracuji?
Jsem moc vděčná skvělému nakladatelství Fragment, které mi často poskytuje recenzní výtisky knih. A jsem také moc vděčná nakladatelství Metafora, které mi poskytuje recenzní výtisky též. Obě dvě nakladatelství vydávají skvělé knihy.

Pokud máte nějaké otázky, můžete se ptát v komentářích.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jsem vděčná za všechny komentáře :) Děkuji